Tėvų savaitė

Šeštadienis, 07 kovo 2020 09:46

Tėvų savaitė – tai jau tradicija tapęs renginys, kuris progimnazijoje organizuojamas 8-tą kartą. Renginio tikslas – taikant kuo įvairesnes formas įtraukti tėvelius į progimnazijos bendruomenės veiklą – problemų sprendimą, kultūrinio akiračio plėtimą, bendravimą, bendradarbiavimą. Norisi, kad tėvai jaustųsi progimnazijos bendruomenės dalimi.  Šios savaitės metu stengiamasi kalbėti ne tik apie mokinių ugdymąsi, bet parodyti ir kitokias veiklas, kitokias bendravimo, bendradarbiavimo formas.

Visą savaitę patys aktyviausi tėveliai geranoriškai vedė pamokas mokiniams. Vaikų atsiliepimai po tokių pamokų patys geriausi: „Įdomu“, „Smagu“, „Fantastika“, „Labai patiko“, „Norim dar“... Tėveliams, tikriausiai, taip pat patiko pasimatuoti mokytojo profesiją?

Vienas iš Tėvų savaitės akcentų – visuomet laukiama Kaziuko mugė. Jai ruošiasi mokiniai, jų tėveliai, mokytojai. Į Kaziuko mugę nuotaikingai pakvietė mokinių programa, kurią paruošti padėjo mokytojos Aušra Žižienė ir Alina Dambrauskienė. Po šaunaus pakvietimo prekyba virte virė. Daugiausia buvo prekiaujama įvairiausiais kepiniais, rankų darbo dirbiniais. Retas namo grįžo tuščiomis rankomis, dauguma nešėsi namiškiams lauktuvių iš Kaziuko mugės bei daug malonių įspūdžių.

 

Ketvirtadienio popietę Progimnazijos taryba inicijavo diskusiją su mokinių tėveliais „Svajonių mokykla. Kuo aš galiu prisidėti“. O vakare vyko protų mūšis, kur proto galią, atmintį, suvokimą, mokėjimą priimti bendrą susitarimą rodė mokiniai, jų tėveliai ir klasių vadovai.

Ačiū visiems, kurie aktyviai dalyvavo tėvų savaitės veiklose.

Siekiame, kad mokykla būtų atvira ir tėvai gali būti tas tiltas, kuris rimtai padeda mokyklai ir savo atžalai.

 

 

Skaityti 106 kartai Atnaujinta Sekmadienis, 08 kovo 2020 18:43