Balandžio 2 d. minima pasaulinė autizmo supratimo diena

Penktadienis, 29 kovo 2024 16:47
Balandžio 2 d. minima pasaulinė autizmo supratimo diena ir visas balandžio mėnuo skiriamas autizmo supratimo didinimui. Mūsų progimnazijoje ši diena minima jau antrus metus ir ją inicijuoja mūsų mokinių mama Irma Bielevičiūtė – Gegužienė.
Taip jau, matyt, iš aukščiau surėdyta: geri darbai grįžta su kaupu. O šiandien jie pasklido visų širdyse: skambėjo dainos, šokiai. Kiek daug šypsenų, juoko. Nuostabius kūrinius dovanojo Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos mokytojai Gytis Gvozdas ir Rūta Šličkutė, mokiniai Davidas ir Gvidas Gegužiai, progimnazijos muzikos mokytoja Skirmutė Janulaitienė su mokinių ansambliu, šokių mokytoja Evelina Šauklienė su savo mažosiomis šokėjomis. Todėl didelis ačiū Jiems. Tradiciškai buvo pasodinta ir gražuolė magnolija.
Tik meilė žmogui, supratimas, tolerancija, bendruomeniškumas, palaikymas, ne smerkimas gali daryti stebuklus. Tad būkime tais stebukladariais ir toliau, kurie vaikų gyvenimus nuspalvina ne tik šios dienos mėlyna spalva, o visomis šviesiomis vaikystė spalvomis. Šiandien buvome laimingi iki BEGALYBĖS ♾️????
Skaityti 19 kartai Atnaujinta Antradienis, 02 balandžio 2024 16:51