Projektas „Bibliotekoje po pamokų“ jau startuoja!

Penktadienis, 09 spalio 2020 08:19

Kadangi nemažai progimnazijos mokinių po pamokų praleidžia bibliotekoje (žaidžia žaidimus, laukia autobusų, ruošia namų darbus, skaito žurnalus, knygas), o bibliotekos fondai skurdoki (ypač trūksta paaugliams skirtos grožinės literatūros, žurnalų, stalo žaidimų), nuo rugsėjo mėnesio prasideda neformaliojo vaikų švietimo veiklų programa 5–8 klasių mokiniams „Bibliotekoje po pamokų“. Programos tikslas – sudaryti mokiniams galimybes turiningai praleisti laisvalaikį, išbandyti save organizuojamose veiklose, iš kurių dalis skirta Vinco Grybo ir tautodailės metams paminėti. Programos įgyvendinimo metu bibliotekoje bus sukurta poilsio zona, įsigyta stalo žaidimų, priemonės poilsio zonai sutvarkyti. Veiklos vyks iki gruodžio 15 dienos, kurių metu mokiniai susitiks su rašytojais, poetais ir žurnalistais, vyks kūrybinių dirbtuvėlių užsiėmimai, o programą vainikuos išvyka į Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką.

Jau pirmomis rugsėjo savaitėmis prasidėjo vidinio progimnazijos kiemelio sienų tvarkymas. Dailės būrelio „Spalvų paletė“ nariai su vadove Galina Sniečkuvienė dėkoja progimnazijos direktoriaus pavaduotojai ūkio reikalams Oksanai Sutkaitienei ir darbininkams už sienų paruošimą, kurios bus papuoštos mokinių sukurtomis dekoracijomis. O štai spalio 6 dieną jaunieji progimnazijos žurnalistai, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojos Vilmos Masaitienės, susitiko su žurnaliste Daiva Bartkiene. Mokiniams buvo smalsu, koks tas žurnalisto darbas, kokių asmeninių savybių reikia turėti, jei nori pasirinkti šią profesiją. Savo eilės dar laukia „Dailiojo medžio“ būrelis ir jų vadovas Vygaila Štulas.

O kad ši programa finišuoja, reikia padėkoti jos sumanytojoms ir vykdytojoms: bibliotekos vedėjai Onai Lažauninkienei ir bibliotekininkei Jolantai Savickienei. Belieka palinkėti gražaus bėgimo į finišą!

     

Vilma Masaitienė
Lietuvių kalbos mokytoja

 

Skaityti 174 kartai Atnaujinta Trečiadienis, 21 spalio 2020 09:46