Rugsėjis bibliotekoje

Trečiadienis, 29 rugsėjo 2021 16:22

Nespėjom apsidairyti, o rugsėjis jau nubarstė kaštonus ant takelių ir užliejo akvarelę ant medžių viršūnių. Nepajutom kaip įsibėgėjo mokslo metai, įsisukom į žinių paieškų karuselę. O žinios gyvena knygose; knygos – bibliotekose.

Sakoma, kad knyga yra geriausias draugas ir išmintingiausias patarėjas. Knygų skaitymas atveria duris į stebuklų pasaulį, skatina mąstymą, ir yra puiki mankšta smegenims. Tuo tiki visi bibliotekininkai ir knygų bičiuliai. Dirbdamos savo darbą mėginame jums perduoti meilę skaitymui.

Progimnazijos bibliotekoje rugsėjo mėnuo buvo ypač aktyvus – išdalinti vadovėliai, 79 kartus ėmė knygas suaugusieji skaitytojai  ir 147 kartus – mokiniai. Surengėme dvi, tikrai vertas dėmesio, parodas: vasaros poilsio stovyklos mokinių keramikos darbelių ir „Spalvų paletės“ mokinių piešinių tautodailės tema.

Mokytojos D. Malskytė, A. Žižienė, J. Masaitytė, A. Pileckė, V. Masaitienė kartu su bibliotekininkėmis skaitykloje vedė netradicines lietuviu kalbos ir literatūros pamokas. Per kurias pakartojome naudojimosi biblioteka taisykles, mokėmės naudotis žodynais, išsirinkome knygas laisvalaikio skaitymui.

Pažiūrėkit fotografijas, pasidžiaukit . Ir primename, kad spalis – Tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo.

Bibliotekininkė Jolanta

 

Skaityti 52 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 spalio 2021 08:15