Projektas „MOKYKLOS EINA“

Antradienis, 09 lapkričio 2021 10:04

Skubame pasidalinti žinia, jog atranka į projektą MOKYKLOS EINA – baigta. Per du mėnesius Lietuvos mokyklos kartu nuėjo 2,5 mlrd. žingsnių arba 45 kartus aplink Žemės rutulį! Džiaugiamės, kad mūsų progimnazija įsitvirtinus tarp 60 daugiausiai žingsnių surinkusių mokyklų ir yra patekus į 2021–2022 metų “Mokyklos eina” projektą, kurio metu bus sukurtos šios pridėtinės vertės progimnazijos bendruomenei:

I etapas. Per pirmas dvi lapkričio savaites bus sukurti 2 privatūs žingsnių iššūkiai tik mūsų progimnazijos bendruomenei:

1) 1–8 klasių moksleiviams;
2) progimnazijos bendruomenei (mokytojams, moksleiviams, tėvams, seneliams ir kitiems bendruomenės nariams).

Sukurtuose privačiuose žingsnių iššūkiuose moksleivius ir bendruomenės narius pakviesime varžytis antroje lapkričio pusėje.

II etapas. Nuo trečios lapkričio savaitės pradės kurti mūsų progimnazijos virtualų maršrutą - progimnaziją reprezentuojančią pažintinę trasą. Joje bus galima talpinti informacinius punktus, kuriuos papildysime ne tik nuotraukomis bei aprašymais, bet ir profesionaliai įgarsintais garso takeliais bei virtualios realybės vaizdais. Naujai sukurta trasa bus patalpinta #walk15 programėlėje, o moksleiviai ja galės pradėti žingsniuoti nuo 2022-03-01.

III etapas. Sausio - vasario mėnesiais (prieš tai susiderinus datą ir laiką) progimnazija bus pakviesta į sveikatingumo paskaitą, kurią moksleiviams skaitys Lietuvos sporto universiteto dėstytojai. Sveikatingumo paskaitos metu mokiniams įdomių mokslinių tyrimų pagalba bus pristatoma informacija apie ėjimo naudą organizmui bei mąstymui, iliustruojama nejudėjimo kuriama žala.

Svarbu: “Mokyklos eina” projektas tęsis iki 2021/2022 mokslo metų pabaigos. Projekto nugalėtojus paskelbs birželį. Aktyviausi ėjikai bus motyvuojami ir apdovanojami specialiais projekto prizais.

Daugiau apie projekto eigą, atranką ir mokyklų, patekusių į aktyviausių 60-tuką sąrašą, galite rasti adresu: https://mokykloseina.lt

Skaityti 30 kartai Atnaujinta Antradienis, 09 lapkričio 2021 10:14