ETwinning projekto „Mandala for Well-Being“ veiklos eina link pabaigos. Balandžio mėnesį Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos komanda turėjo sukurti dvi mandalas: vieną iš antrinių žaliavų, o antrą iš natūralių medžiagų esančių gamtoje. Kūrybinis procesas kiek užtruko, ypač laukiant pabundančios gamtos, tačiau rezultatu likome patenkinti.
Mandalų kūrimas išlaisvina mokinių kūrybines galias, ugdo kantrybę ir susikaupimą bei padeda atrasti vidinę ramybę. Labai džiaugiamės 7a klasės Aurėjos A. ir Urtės M., 6c klasės Lėjos A. ir Gustės B., bei 7c klasės Jomilės T. ir Urtės F. darbu.















