Pirmadienį progimnazijoje prasidėjo Tėvų savaitės veiklos. Pirmoji iš veiklų – „Pasimatuok tėvų profesiją“. Net keturios klasės: 1c, 2b, 3a ir 3d šiandien lankėsi UAB „#Manvesta“. Čia iš pirmų lūpų sužinojome apie įmonės veiklą, darbus, savo akimis pamatėme, kaip sudėtinga vairuoti autovežį, koks nelengvas ir atsakingas vairuotojų darbas.

Labai ačiū mamoms, tėčiams ir visiems „#Manvestos“ darbuotojams už šiltą priėmimą, dovanas ir vaišes. Tikimės, kad po šios edukacijos ateityje tikrai užauginsime puikių vairuotojų

  

Vaikų sveikatos priežiūros specialistas. Kas jis?

Pirmadienis, 23 gegužės 2022 20:59
Vaikų sveikatos priežiūros specialistas. Kas jis? Ką veikia? Kuo gali būti naudingas?
Šiandien vaikų sveikatos priežiūrą vykdo visuomenės sveikatos priežiūros specialistas. Tai nebe „seselė“ baltu chalatu, kuri dirbdavo kabinete ir suteikdavo pirmąją pagalbą. Vaikų sveikatos priežiūros specialisto veikla yra daug platesnė–saugoti ir stiprinti vaikų sveikatą aktyviai bendradarbiaujant su tėvais.
Gegužės 23 dieną Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 3b klasės mokiniai lankėsi Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure, kuriama susipažino su pagrindinėmis visuomenės sveikatos priežiūros kryptimis.
Mokiniai išbandė šiaurietiškojo ėjimo techniką, vėliau gamino pakabukus (meninė veikla stiprinima vaikų psichikos sveikatą) bei susipažino su kitomis prevencinėmis priemonėmis. ??‍♀️?‍♂️

Gegužės mėnesį eTwinning projekto „Learning via Technology and Games“ partneriai atsisveikino su projektu, kurio veiklose dalyvavo nuo sausio mėnesio. Mūsų progimnaziją projekte atstovavo 6b klasės mokiniai su anglų kalbos mokytoja Daiva Petrauskaite. Per 5 mėnesius nuveikta daug: mokiniai kūrė projekto plakatus ir emblemas, WordArt programos pagalba kūrė žodžių debesis projekto tema, nuotoliniuose susitikimuose Zoom platformoje diskutavo apie saugesnio interneto ir atliekų perdirbimo svarbą bei savo mėgstamus žaidimus anglų kalbos pamokose, iš perdirbamų žaliavų kūrė mokymuisi naudojamas priemones, bendradarbiaudami su visais projekto partneriais kūrė projekto kalendorių ir žurnalą. Ačiū mūsų progimnazijos komandos nariams – Urtei Virvilaitei, Meidai Milerytei, Aistei Eigėlytei, Martynai Kazlauskaitei, Meidai Parulytei, Urtei Šerpytei, Tadui Kulikauskai, Pauliui Vančiui ir Simui Paulaičiui – už įdėtą darbą, skirtą laiką ir parodytą iniciatyvą bei kūrybiškumą.

  

Šeštadienį, gegužės 21 dieną aštuoni Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos antrokai iš 2B klasės, trenerio Valentino Jankūno mokiniai: Justas, Domas, Dovydas, Jokūbas, Mingailė, Luka, Benas, Vytautas, dalyvavo Lietuvos pradinių klasių šachmatų čempionate Prezidento taurei laimėti. Užėmė garbingą 8 vietą! O tarp antrokų yra antri, nusileido tik Visagino antrokams: http://chess-results.com/tnr640116.aspx?lan=30&art=72.

Kovo mėnesį 81 Lietuvos pradinių mokyklų klasių komandų ir 700 dalyvių dalyvavo šachmatų turnyre Prezidento taurei laimėti.

Į finalinį etapą Prezidento rūmuose buvo pakviestos 14 geriausiai atrankoje pasirodžiusių komandų, jų tarpe ir Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 2B klasės komanda.

Prie turnyro organizavimo prisidėjo daugiau nei 30 mokytojų, trenerių, informacinių technologijų specialistų, šachmatų entuziastų, turnyro atrankos metu sužaistos daugiau nei 2000 šachmatų partijų, finalinio etapo Prezidento rūmuose metu – dar 500.

„Svarbu, kad šachmatų žaidimas pasklistų po visas Lietuvos mokyklas, kad kuo daugiau vaikų nuo pat mažumės patirtų daug gerų savybių ugdantį šachmatų džiaugsmą“, – sveikindamas nugalėtojus sakė Prezidentas Gitanas Nausėda.

Sveikiname ir didžiuojamės progimnazijos 2B klasės komanda ir komandos  treneriu Valentinu Jankūnu!

Už nuotraukas dėkojame tėčiui Sauliui ir mokytojai Liudmilai.

  

1c klasės išvyka

Penktadienis, 20 gegužės 2022 21:19

Gegužės 20 dieną 1c klasės mokinukai apsilankė edukacijos ir pramogų centre Curiocitis. Susipažinome ir patys aktyviai išbandėme centro veiklas: statėm namus, kūrėme muziką, žaidėme su spalvomis, draugavome su gyvūnėliais, dirbome policininkais, kirpėjais, gydytojais, karstėmės, čiuožinėjome, grožėjomės akvariumu... Kupini įspūdžių grįžome namo.

  

„Jausmų ir pojūčių" knygelė

Penktadienis, 20 gegužės 2022 07:52

Gera, kai gali suderinti pamokas, laiką gryname ore ir dar kurti savo „Jausmų ir pojūčių" knygelę. ??️???

  

„Būk saugus, atsargus ir sveikas“

Penktadienis, 20 gegužės 2022 07:43

Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 7c klasės mokiniai edukaciniame renginyje – saugaus eismo akcijoje „Būk saugus, atsargus ir sveikas“

  

Akcija „Puošiu savo gimtąjį miestą“

Ketvirtadienis, 19 gegužės 2022 10:38

1–8-ų klasių mokinių pasėti, persodinti ir puoselėti serenčiai 2022 m. gegužės 18 d. papuošė gimtojo miesto erdves Žemaitės gatvėje.

Nuoširdžiai dėkojame:
visiems už pilietinės akcijos „Puošiu savo gimtąjį miestą“ įgyvendinimą,
4a klasės mokiniams už visų užaugintų serenčių pasodinimą į paskirtą miesto erdvę,
UAB „Jurbarko komunalininkas“ už pagalbą sodinant augalus.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolanta ir Loreta