8b pamoka muziejuje

Pirmadienis, 23 sausio 2023 21:46

8b klasės mokiniai dalyvavo Krašto muziejuje istorijos pamokoje. Pamoka skirta 1863–1864 metų sukilimo Lietuvoje160-osioms metinėms paminėti. Mokiniai atidžiai išklausė muziejaus edukatorės Adelijos paskaitą. Po to žinias įtvirtino viktorinoje. Ačiū už įdomią pamoką.

istorijos mokytoja Danguolė Juščienė

 

 

Penktadienį 4a klasės mokiniai lankėsi Vilkyškių pramogų ir laisvalaikio erdvėje Istorijos inkubatoriuje. Patyriminėse veiklose mokiniai domėjosi Prūsijos karalyste, Mažosios Lietuvos istorija, susipažino su šio krašto žymiais objektais ir žmonėmis. Patys geriausi vertinimai šiam muziejui. Rekomenduojame!?

 

 

Parama Ukrainai

Penktadienis, 20 sausio 2023 14:12

Parama vaškas

3b ir 3d klasių plaukimo pamokos Šakių baseine

Penktadienis, 20 sausio 2023 14:04
Labai norėtos ir lauktos 3b ir 3d klasių plaukimo pamokos Šakių baseine. Pirmoji treniruotė labai patiko. ??‍♀️?
Projektas finansuojamas Sporto rėmimo fondo, bei Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto lėšomis, administruojamas Švietimo mainų paramos fondo.
 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. kovo 27 d. įsakymu Nr. V-279 pateikiama Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos direktorės Almos Uznės 2022 metų veiklos ataskaita. Per 10 dienų (iki 2023-01-30) progimnazijos bendruomenė turi teisę pateikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo Progimnazijos tarybai elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Veiklos ataskaita

Penktadienį 1d klasės mokiniams pamokose buvo integruojami istoriniai įvykiai apie Laisvės gynėjų dieną. Tylos minute mokiniai pagerbė Sausio 13-osios aukas, diskusijos metu dalinosi savo turimomis žiniomis ir kėlė jiems rūpimus klausimus apie šios dienos įvykius. Po diskusijos aplankė mokykloje veikiančią parodą „Tautos pasididžiavimas“. Žiūrint Tautos didvyrių nuotraukas mokiniams taip pat kilo daug klausimų, vienas jų nuskambėjo net keletą kartų, cituoju: <<Mokytoja, ar jie tikrai jau mirę ir žuvo po tankais?>>. Vėliau mokiniai atliko įvairias užduotis. Bėgimu pagerbė Sausio 13-osios įvykių aukas, sprendė kryžiažodžius, matematinius rebusus, naudodamiesi IT „Phone to color book“ programa spalvino piešinius. Pamokų pabaigoje įkvėpti Sausio 13-osios Laisvės gynėjų dienos įvykių, 1d klasės mokiniai džiaugėsi laiminga vaikyste ir savo kūrybinius darbelius skyrė Lietuvai.

 

 

Sausio 13-osios bėgimas

Šeštadienis, 14 sausio 2023 20:09

Sausio 13-osios bėgimas ??❤️

 

 

Tarptautinis projektas „Say Hello to the World“
Sausio 13 dieną įvyko pirmasis 2a klasės susitikimas su draugais iš Lenkijos miesto Lukow, mokyklos Zespół Szkół w Świdrach, pagal tarptautinį projektą „Say Hello to the World“. Pagal projektą numatyti 6 susitikimai, kurie vyksta „pirštukų“ principu. Šiandien susitikimas „nykštys“, tema – Aš. Jo tikslas skatinti vaikus galvoti apie save, savo charakterio ir fizines savybes, ypatumus, norus, pomėgius ir lūkesčius.
Mokiniai iš Lenkijos prisistatė, pasiūlė kartu pažaisti žaidimą. Mūsų 2a klasės mokiniai taip pat prisistatė, padainavo, pagrojo. Gera buvo stebėti, kokie drąsūs, draugiški, jaučiantys pagarbą vieni kitiems mūsų mokiniai. Su nekantrumu vaikai jau laukia antro susitikimo, „rodomasis pirštukas“ – Aš ir mano šeima. Džiaugiamės, kad projekto dėka skatiname ir stipriname bendravimą, bendradarbiavimą su kitomis šalimis, giliname užsienio kalbų žinias, laviname viešojo kalbėjimo įgūdžius, ugdome toleranciją ir pagarbą vieni kitiems.