Š. m. vasario 28 d. Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 3b klasės mokiniai dalyvavo integruotoje visuomeninio ugdymo ir ugdymo karjerai pamokoje, kurių metu mokiniai lankėsi Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centre Smalininkuose – edukacinės veiklos metu Inesa Kazikaitienė pasakojo apie pasienio ir senosios mokyklos istoriją.

Informaciją parengė Jurbarko švietimo centras

 

1a ir 3b klasių mokiniai aktyviai bendradarbiavo informacinių technologijų pamokoje „Robotukų kadrilis“ ???. Vaikai pakartojo kas yra tiesinis algoritmas ir jau bandė atlikti pasirinkimo algoritmą. „Robotukų kadrilis“ ? ? ? tikrai įvyko...ir ne bet kaip...simetriškai!?? Buvo nelengva, bet labai įdomu!!!❤️

 

Š. m. vasario 28 d. Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 2a klasės mokiniai dalyvavo integruotoje fizinio ugdymo, etikos ir ugdymo karjerai pamokoje, kurių metu mokiniai susipažino su ugniagesio darbu, jo funkcijomis, ugniagesio profesija, o į visus rūpimus klausimus atsakė Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių komanda.
Karjeros ugdymo renginį organizavo karjeros specialistė Justina Bastienė.
 
Informaciją parengė Jurbarko švietimo centras

NG logoNKL Logo Horizontal RGBTŪM II FB paveikslėlis

Pradedamas įgyvendinti projektas „Tūkstantmečio mokyklos II“, kuris yra trečioji švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ dalis. 

Programa prisidedama prie ugdymo kokybės gerinimo ir mokinių pasiekimų atotrūkio mažinimo tarp savivaldybių ir savivaldybių mokyklų. Projektas „Tūkstantmečio mokyklos II“ skirtas įgyvendinti „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje numatytas veiklas 36 Lietuvos savivaldybėse, kurios dalyvauja antrajame programos sraute. 
 

Planuojamos veiklų kryptys: mokyklų vadovų ir kitų pedagoginių darbuotojų kompetencijų stiprinimas; infrastruktūros kūrimas, plėtra ir atnaujinimas; mokyklų veiklos tobulinimas keturiose srityse: lyderystė veikiant, įtraukusis ugdymas, kultūrinis ugdymas, STEAM ugdymas; konsultavimas, rekomendacijų ir analizių rengimas; projekto veiklų sklaida (viešinimo ir komunikacijos veiklos). 

Projekto trukmė: 2024 m. sausio 31 d. – 2026 m. balandžio 30 d. 
 

Projekto finansavimo suma: 120 020 428,53 Eur. Tinkamų finansuoti lėšų suma:120 077 883,61 Eur. 

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės lėšomis. 
 

Daugiau informacijos apie projektą: Tūkstantmečio mokyklos II | Europos socialinio fondo agentūra (esf.lt)

Džiaugiamės 2c klasės mokinės Austėjos pasiektu rezultatu – ji tarp Lietuvos antrokų 20-ąjame informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras” buvo 1-oji. ???
Sveikinimai Austėjai!!! ?✌️

Kaziuko mugė

Ketvirtadienis, 29 vasario 2024 10:39

Kaziukas

Vasario 27 d. Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 2c klasės mokiniai dalyvavo pasaulio pažinimo ir karjeros ugdymo, edukacinėje pamokoje „Brailio slaptaraštis" Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. LASS Jurbarko filialo tarybos narė Danutė Šimkutė papasakojo apie Brailio rašto atsiradimo istoriją, LASS narys Tomas Jokimaitis ir Gražina Streleckytė pristatė buitinius prietaisus ir šiuolaikines technologijas padedančias akliesiems gyventi. Vyresn. bibliotekininkė Jūratė Korsakaitė parodė knygeles parašytas Brailio raštu, supažindino su bibliotekoje esančiais prietaisais, skirtais akliesiems. Vaikai galėjo atsispausdinti savo vardą Brailio mašinėlės pagalba ir bandyti atspėti daiktų pavadinimus nieko nematydami, pasitelkdami tik uoslę ir lytėjimą.
 
Karjeros ugdymo renginį organizavo Jurbarko švietimo centro karjeros specialistė Justina Bastienė.
Informaciją parengė Jurbarko švietimo centras
 

Edukacinė popietė „Senas–Naujas“

Trečiadienis, 28 vasario 2024 09:01

Vasario 27 dieną bibliotekoje vyko edukacinė popietė „Senas–Naujas“. Jos metu 1-8 klasių ir Visos dienos mokyklą lankantiems mokiniams bibliotekininkė Lina papasakojo apie dekupažą ir naudojamas priemones. Po trumpos teorinės dalies, mokiniai ėmėsi kūrybos. Pasitelkę savo fantaziją ir vaizduotę iš servetėlių plėšė drugelius, gėlytes, širdeles, uogytes, įvairius ornamentus ir jais puošė medinius padėkliukus. Bus skanu gerti arbatą.