Gerbiami tėveliai, mokytojai ir visa progimnazijos bendruomene, 2025 m. pavasarį mūsų progimnazijoje pradėjome prasmingą iniciatyvą – mokyklos sodo genėjimo ir tvarkymo darbus.
Džiaugiamės pirmaisiais rezultatais ir bendruomeniškumu, ir kviečiame tęsti pradėtą veiklą. Planuojame bendrą mokyklos sodo genėjimo talką, kuri numatoma 2026 m. kovo 14 d. arba kovo 21 d. – galutinė data bus pasirinkta atsižvelgiant į oro sąlygas.















