Gruodžio 8 d. – pirmoji diena Gvadelupoje.
Erasmus+ projekto „IT4Change: Nurturing Digital Competence and Environmental Responsibility" mobilumo veiklas pradėjome Marigot pradinėje mokykloje, kurios bendruomenė mus pasitiko koncertu ir pristatė mokymosi erdves.
Po to vykome į Vieux-Habitants rotušę. Čia sulaukėme šilto priėmimo – savivaldybės atstovai džiaugėsi šalių bendradarbiavimu, papasakojo apie miestelį, skyrė dėmesio kiekvienam projekto dalyviui.















