Sveikiname I-IV klasių mokinių meninio skaitymo rajoninio konkurso prizininkus:

Matą Balčių, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 1a klasės mokinį, I vieta (mokytoja Aušra Žižienė),

Urtę Mockaitytę, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 2a klasės mokinę, II vieta (mokytoja Eglė Juškaitienė),

Aroną Ramanauską, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 2a klasės mokinį, III vieta (mokytoja Eglė Juškaitienė),

Austėją Veličkaitę, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 4c klasės mokinę, II vieta (mokytoja Ilona Mockaitienė),

Titą Bakaitį, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 4a klasės mokinį, III vieta (mokytoja Ingrida Naujokaitienė).

Džiaugiamės jų pasiekimais!

Projekto dalyviai iš penkių šalių įamžino garsųjį fiziką Albertą Einšteiną. Mūsų mokyklos mokiniai – Miglė, Ūla, Matas ir Pijus iš 7a klasės, Matas iš 7b klasės bei Agnė, Rimgailė ir Augustas iš 8b klasės – domėjosi įžymiojo mokslininko gyvenimu bei pasiekimais ir surinktą informaciją panaudojo kurdami trumpus video ir juos įgarsindami programa ChatterPix.

Projektų dalyviai taip pat pasitikrino savo žinias dalyvaudami Kahoot viktorinoje. Tuo pačiu projekto dalyviai paminėjo ir Saugaus interneto dieną, sudėliodami bendrą šūkį iš kiekvienos mokyklos atstovo sukurto plakato „Be an aware surfer on the Net to travel safely – Don’t make the Internet your life as a tool“ bei sudalyvaudami diskusijoje apie saugų elgesį internetinėje erdvėje.

Video apie Albertą Einšteiną  https://youtu.be/Yh-0xAs626I

E SAFETY DAY MEETING  Safer Internet Day

Kalba ir Lietuva penktokų lūpomis

Pirmadienis, 05 balandžio 2021 16:53

Lietuvių kalba – tai pats brangiausias pasaulyje deimantas, kurį mes turime. Todėl privalome tai branginti ir saugoti, didžiuotis savo istorija, savo šaknimis. Progimnazijoje tebevyksta renginiai, skirti lietuvių kalbos dienoms paminėti. Vasario mėnesį 6-ų klasių mokiniai savo pamąstymus  apie kalbą dėjo į minčių kraitelę, o štai kovo mėnesį savo kūrybiškumą rodė penktokai. Jie ne tik kūrė eilėraštukus apie Lietuvą ir kalbą, bet ir juos  iliustravo. „Kalba gimtoji lūposna įdėta“ – tokių J. Degutytės žodžių įkvėpti darbavosi mūsų progimnazijos jaunieji kūrėjai. Jų žodžiai paprasti, bet dvelkiantys šiluma ir nuoširdumu. Ne veltui J. Jablonskis sakė: „Kalba yra didis tautos statytas paminklas“. Mylėkime, gerbkime ir didžiuokimės ja, juk lietuviais esame gimę.

Ten, kur gimiau,
Berželiai tyliai šnara
Ir teka upės žemės Lietuvos.
Kalba gimtąja:
„Labas rytas“ taria
Su šypsniu lūpos tėčio ir mamos. 

                                       Jorūnė Šmuilaitė 5d

Lietuvių kalbos mokytoja Vilma Masaitienė

Su Šv. Velykom!

Penktadienis, 02 balandžio 2021 20:57

velyk

2021 metų kovo mėnesį vyko respublikinis mokinių koliažų konkursas „Kuriu draugystę“, skirtas nacionalinei akcijai „Sąmoningumo didinimo mėnesis be patyčių“. Konkurso tikslas – ugdant pozityvius mokinių bendravimo ir problemų sprendimų gebėjimus, užkirsti kelią priekabiavimui ir patyčioms, gerinti bendrą emocinę mokinio savijautą, skatinti pagarbius ir draugiškus tarpusavio santykius. Konkurse dalyvavo 18 klasių mokiniai iš 8 Lietuvos miestų. Visi konkurso dalyviai ir mokytojai gavo padėkas. Geriausių darbų autoriai ir jų mokytojai apdovanoti diplomais.

Dalyvių sąrašas
Nugalėtojų sąrašas

GPM

 

Dėkojame visiems, kurie parėmėte mūsų progimnaziją pervesdami 1,2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. 2020 metais už 500 Eur progimnazija įsigijo minkštasuolius „Žaidimo kauliukai“, skirtus pradinių klasių korpuso antrame aukšte esančiai poilsio zonai.

Kviečiame ir šiemet Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos mokinių gerovei skirti 1,2 procentus gyventojų pajamų mokesčio.

Tikimės Jūsų supratimo, jog 1,2 procentų pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti ugdymo įstaigai, yra labai svarbus indėlis turtinant progimnazijos materialinę bazę, puoselėjant tradicijas, buriant bendruomenę.

 

Įsipareigojame, kad šios lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai, prisidės prie mūsų progimnazijos ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo. Iš anksto esame dėkingi tiems, kurie perves 1,2 procentus pajamų mokesčio Jurbarko Naujamiesčio progimnazijai.

Likutis 2020-01-01 – 3593,47 Eur

Gauta per 2020 metus – 1243,53 Eur

Rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190917932

Paramos gavėjo pavadinimas: Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Kalninės g. 39, LT-74179, Jurbarkas | Tel. 8(447) 51090 | El. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įstaigos kodas 190917932

Progimnazijos taryba ir administracija

                      7A klasės mokiniai Ūla, Miglė, Matas ir Pijus, vadovaujami anglų kalbos mokytojos Daivos Petrauskaitės, domėjosi įžymaus mokslininko Nikolos Teslos išradimais bei pasiekimais, o surinktą informaciją panaudojo kurdami pristatymus bei trumpus video filmukus su Padlet ir Kizoa programomis. Virtualaus susitikimo per Zoom programą metu keturių mokyklų iš trijų šalių projekto dalyviai pasidalijo savo mintimis apie įžymųjį mokslininką, pažiūrėjo keletą savo kurtų video apie jį ir pasitikrino savo žinias, sudalyvaudami internetinėje viktorinoje. Šaunuoliai mūsų projekto dalyviai!

Mato video apie Nikolą Teslą 

Pijaus video apie Nikolą Teslą 

Miglės video apie Nikolą Teslą  

Ūlos video apie Nikolą Teslą